KARIERA

DOŁĄCZ DO TAXARIS

  • Lubisz papierkową robotę?
  • Chcesz ciągle podnosić swoje kwalifikacje?
  • Lubisz zagłębiać się w świat podatków i rozliczeń?

Praca w księgowości jest dla Ciebie!

Prześlij do nas swoje CV!

 

Administratorem danych osobowych jest TAXARIS sp. z o.o., ul. Grenadierów 13/115, 20-331 Lublin, tel. 534066684, mail: biuro@taxaris.pl, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS nr: 0000755824, NIP: 9462684150, REGON: 381690848, Kapitał zakładowy: 5.000,00 zł, wpłacony w całości,

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez TAXARIS sp. z o.o. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

SKONTAKTUJMY SIĘ!

Jeśli chcieliby Państwo porozmawiać z naszym doradcą odnośnie potencjalnej współpracy, prosimy zostawić numer telefonu lub adres e-mail. Dziękujemy! Do usłyszenia!