Usługi księgowe

Najlepsze wsparcie w rozwoju Twojego biznesu? Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Lublinie, które specjalizuje się w obsłudze księgowej małych oraz średnich przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Korzystając z oferty naszej firmy, możesz mieć pewność, że Twoje rozliczenia rachunkowe oraz kadrowo-płacowe zostaną wykonane w terminie, rzetelnie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Sprawdź, jakie usługi zapewniamy!

Usługi księgowe, kadry i podatki – w pełni kompleksowa obsługa

W ramach oferowanych usług nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, które prowadzą Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów, jak i spółek działających z pełnymi księgami rachunkowymi. Zajmujemy się również uproszczonymi formami rozliczania podatków – prowadzeniem ewidencji na potrzeby ryczałtu, rozliczaniem za pomocą Karty Podatkowej czy prowadzeniem ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych.

Co więcej, kompleksowo obsługujemy kadry i płace – od zatrudniania poprzez sporządzanie odpowiednich umów, przez naliczanie wynagrodzeń, urlopów i zasiłków, aż po prowadzenie rozliczeń z ZUS oraz US.

Byś mógł rozwijać swój biznes – biuro na Twoje potrzeby

Profesjonalna obsługa księgowa i podatkowa oraz kadrowo-płacowa to jednak nie wszystko! Pomagamy Ci rozwijać biznes od początku poprzez udzielanie wsparcia w trakcie zakładania działalności i przekazywanie rad dotyczących wyboru najlepszej dla profilu działalności formy rozliczania. W ramach naszych usług pomagamy również w pozyskaniu dotacji na rozwój firmy w ramach funduszy unijnych. Co więcej, nasze biuro współpracuje z radcami prawnymi, którzy świadczą pomoc poprzez przygotowywanie opinii oraz dokumentów prawnych, sporządzanie pism i wniosków urzędowych czy reprezentację przed organami państwowymi. Lepszych doradców biznesowych na terenie Lubelszczyzny po prostu nie znajdziesz!

Szukasz podmiotu, który ściągnie w Twoim barków konieczność prowadzenia rozliczeń rachunkowych, zarządzania kadrowego i pamiętania o tym, że trzeba zapłacić podatek? Wybierz nasze biuro rachunkowe, a na pewno będziesz w pełni zadowolony z dostarczanych usług.