Obsługa prawna przedsiębiorców

Choć główne działania naszego biura rachunkowego są skoncentrowane na porządkowaniu finansów prowadzonych przez naszych licznych klientów przedsiębiorstw, dostrzegając lukę w obsłudze firm, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność także na inne obszary. Od jakiegoś czasu klienci naszego biura skorzystają nie tylko, tak jak miało to miejsce do tej pory, z usług naszych doświadczonych księgowych. Zapewnimy Państwu także usługi prawne oraz windykacyjne na najwyższym poziomie. Niezmiernie cieszy nas fakt, że będziemy Państwu mogli pomóc w jeszcze większej ilości codziennych spraw, takich jak zakładanie własnej działalności.

Usługi prawne dla Twojej firmy

Obsługa prawna przedsiębiorstw, to obok starannie prowadzonej księgowości, filary sprawnie zarządzanej firmy. Powierzając to zadanie specjalistom, właściciele podmiotów gospodarczych mogą w pełni oddać poprawianiu funkcjonowania całego przedsiębiorstwa i rozwojem własnego biznesu. Nasza obsługa prawna przedsiębiorstw jest kompleksowa i obejmuje wiele różnych obszarów. Na zlecenie naszych klientów przygotowujemy profesjonalne opinie prawne, a w razie potrzeby służymy także poradami prawnymi. Nasi wykwalifikowani współpracownicy sprawdzą dla Państwa także zapisy umów. Podobna usługa, polegająca na weryfikacji zalecana jest w przypadku zawierania każdej umowy – dokładne sprawdzanie zapisów zawartych w dokumencie pozwoli oszacować ryzyko oraz ewentualne straty w przypadku zerwania umowy. Obsługa prawna to także sporządzanie dokumentów na potrzeby wewnętrzne samego przedsiębiorstwa, a więc pisanie statutów, regulaminów i tym podobnych.

Zakładanie działalności gospodarczej, czyli usługi dla początkujących

Nie zapominamy o tych, którzy chcą stawiać swoje pierwsze kroki w świecie biznesu. Z naszą pomocą zakładanie działalności nie będzie trudne, a cały proces przebiegnie szybko i sprawnie. Zakładanie działalności oraz wstępne deklaracje zaważą na późniejszym funkcjonowaniu firmy, dlatego warto już na samym początku zadbać o to, żeby wszystkie szczegóły były dopracowane w najdrobniejszym detalu. Naszym klientom wskazujemy więc z prawnego punktu widzenia, z czym będzie się wiązać założenie działalności, zarówno w kontekście powinności, jak i przysługujących praw.

Skuteczna windykacja

W dbałości o interes naszych klientów oraz doskonałą obsługę, wesprzemy nie tylko początkujących przedsiębiorców zakładających działalność, ale i tych właścicieli firm, którzy potrzebują pomocy w przypadku sporządzania pism i wniosków urzędowych, przedsądowych oraz sądowych. Tutaj przechodzimy już do kolejnej naszej usługi, którą jest windykacja należności. Wielu naszych klientów boryka się z nieterminowymi płatnikami, którzy później często stają się dłużnikami firmy. Nasze usługi windykacyjne będą pomocne, jeśli zależy nam na odzyskaniu nieopłaconej należności. Charakteryzuje nas wysoka skuteczność obsługi, a przy naszej pomocy windykacyjnej wielu klientów odzyskało swoją wierzytelność. W zależności od przypadku podejmujemy się negocjacji lub dochodzimy praw klientów w sądach oraz w postępowaniach egzekucyjnych. Działania windykacyjne podejmujemy po dogłębnej analizie problemu z dłużnikiem i zgodnie z opracowanym wspólnie planem odzyskania długu. Nasza obsługa przedsiębiorstw jest w pełni sprofesjonalizowana, a o jakości świadczonych przez nas usług, między innymi tych windykacyjnych, świadczą głosy naszych licznych zadowolonych klientów.