O FIRMIE

POMOŻEMY CI ROZWINĄĆ TWÓJ BIZNES

Jesteśmy ludźmi którzy fascynują się sferą finansów i rachunkowości. Posiadamy doświadczenie, które zapewni rzetelne i prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa od strony fiskalnej i rozliczeń z różnymi instytucjami.

  • Posiadamy doświadczenie w rozliczaniu firm handlowych, produkcyjnych i usługowych.
  • Obsługujemy jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki oraz organizacje pozarządowe.
  • Ponadto doradzimy i pomożemy pozyskać kapitały z funduszy UE.
  • Doskonale rozliczymy dotacje z Budżetu Państwa i UE.
  • Zapewnimy obsługę kadrowo-płacową na najwyższym poziomie.

PROFESJONALIZM I CIĄGŁA NAUKA

Wiemy, że w dzisiejszych czasach bardzo ważne jest ciągłe doskonalenie Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm osób zatrudnionych w naszym biurze. Ma to bezpośrednie przełożenie na wysoki poziom zadowolenia naszych klientów. Z nami prowadzenie własnej firmy stanie się przyjemnością!

MISJA

Firma

Naszą misją jest wspieranie lubelskich firm w prowadzeniu działalności poprzez pomoc w organizacji polityki rozliczeniowej    z Budżetem Państwa. Zwiększanie świadomości społeczności biznesu poprzez edukację finansową. Świadczenie usług księgowych najwyższej jakości, zapewniających zaplecze informacyjne dla podejmowanych decyzji osób zarządzających firmą.

WIZJA

Naszym celem jest być filarem działalności małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie formalnej strony prowadzenia biznesu. Być najlepszymi doradcami biznesu na Lubelszczyźnie.

SKONTAKTUJMY SIĘ!

Jeśli chcieliby Państwo porozmawiać z naszym doradcą odnośnie potencjalnej współpracy, prosimy zostawić numer telefonu lub adres e-mail. Dziękujemy! Do usłyszenia!